Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە
