Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa
