Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Page Message
ru: Сообщение на странице
