Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana
