Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si
