Page Message (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Page URL
af: Bladsy URL
