Page Message (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Id
bg: Номер
