Page Message (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
