Page Message (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana
