Page Message (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen
