Page Message (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Id
et: ID
