Page Message (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
