Page Message (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Id
hu: Azonosító
