Page Message (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina
