Page Message (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ
