Page Message (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis
