Page Message (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
