Page Message (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
