Page Message (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside
