Page Message (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ
