Page Message (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Page URL
pl: URL strony
