Page Message (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه
