Page Message (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página
