Page Message (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran
