Page Message (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
