Page Message (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Created
sr: Направљено
