Page Message (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்
