Page Message (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ
