Page Message (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Created
th: สร้างเมื่อ
