Page Message (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
