Page Message (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: قائمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة
