Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə
