Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка
