Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
