Page Message (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Page URL
ca: URL de la pàgina
