Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Id
fa: شناسه
