Page Message (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Page URL
gl: URL de páxina
