Page Message (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף
