Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman
