Page Message (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Id
ja: ID
