Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
