Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ
