Page Message (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina
