Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Page
ur: صفحہ
