Page Theme (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: delete
ar: احذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Weight
ar: الوزن

en: configure
ar: اضبط

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: About
ar: حول
