Page Theme (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: About
bn: সম্পর্কে
