Page Theme (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: configure
ku: سازبکە

en: About
ku: دەربارە
