Page Theme (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Weight
ne: भार

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
