Page Theme (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Weight
is: Vekt

en: edit
is: broyt

en: configure
is: samanset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
is: Skriva eina síðu sum Drupal leið á hvør sína reglu. '*'-teknið er eitt 'wildcard'. Dømi um leiðir eru '%blog' til bloggusíðuna og %blog-wildcard til hvørja persónligu bloggu. %front er forsíðan.

en: About
is: Um
