Page Theme (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Theme
hu: Smink

en: configure
hu: beállít

en: Blacklist
hu: Feketelista

en: The configuration has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: About
hu: Leírás

en: Update theme
hu: Smink frissítése
